My Site Preloader
Inapoi

Cariere Credius

Consilier Vanzari Credite - Bucuresti

Experienta in munca

Nu este obligatorie

Locul de munca

Bucuresti

Data actualizarii

19-04-2024

Ne dorim in echipa un nou consilier de vanzari! Suntem in cautarea unui coleg care isi doreste sa se dezvolte alaturi de noi, iar cerintele pentru acest rol sunt:

  • Bune abilitati de comunicare, vanzare si negociere;
  • Persoana energica si cu o atitudine proactiva orientata catre client si rezultate;
  • Cunostinte de operare pe laptop/tableta;
  • Atentie la detalii.

In cadrul echipei noastre vei avea urmatoarele responsabilitati:

  • Identificarea si consilierea potentialilor clienti;
  • Intocmirea si transmiterea documentatiei de credit in vederea aprobarii;
  • Contactarea clientilor in contextul vanzarii;
  • Arhivarea dosarelor de credit.
  • Departamentul vizat – Vanzari
  • Program de lucru – full time

Inca nu esti convins? Noi iti oferim urmatoarele beneficii:

  • Inceperea unui job fara experienta sau dezvoltarea experientei intr-o companie inovatoare.
  • Mediu de lucru relaxant;
  • Training si suport in mod permanent;
  • Abonament de servicii medicale;
  • Posibilitatea de lucru fara target pe volum de vanzari.
  • Bonus din vanzari, lunar, corelat cu activitatea depusa;
  • Decontarea transportului in comun.

Echipa Credius se defineste prin inovatie intr-un context provocator si este formata din persoane tinere, dinamice, atat profesioniste, cat si cu dorinta puternica de dezvoltare profesionala. Angajatii nostri sunt, inainte de toate, prietenii nostri si reprezinta centrul culturii organizationale, puterea noastra si, nu in ultimul rand, cheia companiei in drumul spre succes. Astfel, am reusit sa cream o echipa unita si o atmosfera placuta la birou. Daca vreti sa faceti parte din echipa noastra, nu ezitati sa ne contactati.

Trimite-ne CV-ul tau si hai sa ne intalnim la o discutie pentru mai multe detalii!

Aplica pentru acest post

Credit online urgent

Prin definitie, progresul nu sta pe loc. A trecut foarte putin timp de la momentul cand nu ne puteam imagina o situatie in care o persoana poate obtine un credit fara o vizita prealabila la o banca sau la o alta institutie financiara. Astazi, exista aceasta posibilitate. Dupa completarea cererii online si obtinerea aprobarii de finantare, poti semna contractul chiar la tine acasa. Banii sunt transferati direct pe cardul tau sau ii poti primi in numerar.

Aplica acum!